Survivor Panorama’ya katılan Atakan: Eşim 700 kişiyi dava etti

Survivor Panorama’da haftanın konuğu Atakan oldu. Tüm sorulara içtenlikle cevap veren Atakan oldukça mühim açıklamalarda bulunmuş oldu.
SURVİVOR ATAKAN: EŞİM 700 KİŞİYE DAVA AÇTI
Adem’in arkasından tekme attığı vakayla ilgili konuşan Atakan “fragmanın bu şekilde verilmesi ben bunu Acun abiye de söyledim. 24 saat süresince bir fragman verildi ve bu fragman yardımıyla akrabalarım oğlum sövgü yedi. 700 tane falan dava açmış heralde eşim, 700 kişiyi dava etmiş bu küfürlerden, hakaretlerden dolayı. Fakat bir milyon tane hakaret vardır. Bu şekilde verilmesinden dolayı sanki burada ben oldukça suçluymuşum şeklinde, direkt benim üstüme değişik bir halde idrak oluyor ve eşim, oğlum bir ton sövgü yiyor.” ifadelerini kullandı. “ADEM’LE BERABER YÜRÜYEBİLİRDİK”
Adem’la ilgili de konuşan Atakan “Aslına bakarsak biz Adem’le rakibiz fakat birlikte de yürüyebilirdik. Bir güç birliği de yapılabilirdi baktığın vakit fakat bunun olamamasının en büyük sebeplerinden bir tanesi bence Adem’in bunu kabul edemiyor olması. Örneğin ben atıyorum Ogeday’la oldukça büyük rakip değil miyim, fakat o kadar da iyi dostum. Aynı şeyi ben Adem’le de sağlayabilirdim. Başta aslına bakarsak onu sağlıyordum. Daha sonrasında Adem’in içten içe bazı hareketleriyle ön plana çıkıyor olması. Ne bileyim seçmede ben çıkmadım, niye çıkmayacağım, ben daha iyi attım, şunu bu şekilde yaptım. Bir tık daha egosal hareketlerle bunu bozdu.” dedi.

Son Dakika Haberler