Öykü Çelik karın kaslarıyla dikkat çekti

Öykü Çelik, ‘Survivor 2021’ yarışması dönüşü kasım ayından beri aşk yaşamış olduğu emlak danışmanı İsmail Berhan’dan evlilik teklifi almış ve sevgilisinin evinde kalmaya başlamıştı. Instagram hesabından parmağındaki alyansı paylaşan Çelik, sevgilisinin teklifine ‘Evet’ söylediğini dile getirmişti.
Çelik, önceki aylarda sevgilisinin armağan etmiş olduğu konuşulan cipiyle kameralara takılmış, parmağındaki 25 bin dolarlık yüzüğünün yanı sıra 42 bin dolarlık pırlanta taşlı pahalı saatiyle de dikkatleri üstüne çekmişti.
Bir muhabirin, “Tektaş değil gök taşı” sözlerine kahkahayı patlatan Çelik, “Bu şekilde ayıp oluyor şeklinde geliyor bana açıkçası. Bizim gitmeden ilkin konuştuğumuz bir şeydi. Derhal gelir gelmez olacağını düşünmüyordum. Birazcık daha yaza doğru düşünüyordum fakat bu şekilde oldu” demişti.  
Sevgilisi İsmail Berhan’dan ‘Survivor’ dönüşü evlilik teklifi hatırlatılan oyuncu, “Öncesinde konuşulmuş bir şeydi. O yüzden bildiğim bir şeydi” açıklamasında bulunmuştu. “Düğün zamanı önümüzdeki yıl diye düşünüyoruz” diyen Çelik, ”Durumumuz belli olmaz” demişti.
Elendiği ‘Survivor 2021’ hakkında da konuşan Çelik, “İyiydi fakat fazlaca zordu. Aslına bakarsanız zoru başarmaya gittik. Orada üç küsür ay kalabilmek bile benim için fazlaca büyük bir başarı, oradakiler için de öyleki. Aç, susuz ve hasret içinde kaldık. Arada bir açlıktan kelimeleri toparlayamıyorduk, konuştuğumuzu duyamıyorduk. Gelir gelmez kokoreç yedim” demişti.
 Sevgilisiyle Bodrum’a tatile giden Çelik, gelir gelmez toplumsal medyadan ayrıldığını duyurdu ve açıklamasında şu satırlara yer verdi: 
İsmail Berhan Perinçekli ile söz mevzusu olan ilişkimiz karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde bitmiş bulunmaktadır. Sevgili basın mensubu dostlar ilişkide olduğumuz dönemdeki şeklinde ayrılığımıza da aynı hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum. sevgiler…
İş adamı İsmail Berhan ile geçtiğimiz aylarda ilişkisini noktalayan Çelik, Bebek’te mekan çıkışı adam arkadaşı ile görüntülendi. İkili otomobillerini beklediği sırada karşısında gazetecileri görünce adeta köşe kapmaca oynadı. Birbirlerinden derhal uzaklaşan ikili değişik kaldırımlarda durup telefon ile yazışma halinde oldular. Gazetecilerin gittiğini düşünen ikili sonrasında yine yan yana geldi. Bu kaçamak ‘Acaba yeni bir aşk mı doğuyor?’ havasını yarattı.
 
Kendini spora adayan güzel oyuncu, toplumsal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Yapmış olduğu karın kasları ile dikkat çeken güzel oyuncu spor salonunda çekmiş olduğu fotoğrafını toplumsal medyadan takip edenleri ile paylaştı.
Meşhur oyuncunun ‘Bu kadar karın kası yeter sanırım değil mi?’ diyerek karın kaslarını sergilediği fotoğrafı dakikalar içinde binlerce beğeni topladı.

Son Dakika Haberler