Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde yıldızlar buluşması

Burcu Güneş, Boğaz’ın benzeri olmayan atmosferinde sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu “Efendim ilk olarak hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Bu hususi gecemizde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyoruz. Bu şekilde bir şehrin içinde bu şekilde bir konser alanı bizim için de fazlaca büyüleyici oluyor” sözleriyle paylaştı.
Modacı Pınar Kerimoğlu tasarımı yürekli ve iddialı kostümüyle sahneye çıkan Burcu Güneş, dillerden düşmeyen şarkılarıyla hem gözlere hem kulaklara hitap etti.
SELAMİ ŞAHİN VE BURCU GÜNEŞ’TEN MÜZİK ZİYAFETİ
Konserin ikinci yarısında duayen sanatçı Selami Şahin, gönüllere taht kuran şarkılarını sevenleriyle hep beraber söylemiş oldu. Selami Şahin’in ‘Alışmak Sevmekten Zor’ şarkısını yorumladığı anlarda Burcu Güneş’in sesinin duyulmasıyla ise alkış tufanı koptu. Şarkıyı beraber seslendiren ikili, görkemli müzik ziyafetine ‘Ben Bir Tek Hanım Sevdim’ düetiyle devam etti. “KURUÇEŞME’DE BULUŞMAK BENİM İÇİN GURUR”
Selami Şahin mekanı dolduran binlerce hayranının karşısında heyecanını “Senelerdir Selami Şahin var ise sizin sayenizde varım. Ne kadar şarkı yapsam beste yapsam hakkınızı ödeyemem. Kuruçeşme’de buluşmak benim için gururdur” sözleriyle paylaştı.
Usta sanatçı, ‘Seninle Başım Dertte’, ‘Gitme Sana Muhtacım’, ‘Özledim’ şeklinde birbirinden kıymetli eserlere yer verdiği repertuarıyla fanatiklerine hatırlanası bir gece yaşattı. ‘Senin Olmaya Geldim’ şarkısını “Mikrofona gerek yok” diyerek çıplak sesiyle okuyan 73 yaşındaki sanatçı, kusursuz yorumuyla kendisine bir kez daha fanatik bıraktı.

Son Dakika Haberler