Hande Ataizi dikkat çeken açıklamalarda bulunmuş oldu

Kanal D’de perşembe akşamları milyonları ekran başına kitleyen Camdaki Kız dizisinde ‘Cana’ karakterine yaşam veren Hande Ataizi, önceki aylarda Nişantaşı’nda bir mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Fazlaca keyifli olduğu gözlenen oyuncu, muhabirlerle bir süre söyleşi etmişti.
Oğlu Leon’un okula gidip geldiğini, derslerinin iyi bulunduğunu ve piyano eğitimi aldığını belirten 48 yaşındaki güzel, “Leon büyüdüğünde ne olmak istiyor?” sorusuna şu yanıtı vermişti:
Pilot olmak ve tren sürmek istiyormuş. İstediği mesleği yapabilir. Ben onu gereksiz harcama yapmama mevzusunda da disiplinli büyütüyorum. Her şeye haiz olamayacağını bilmeli. Açıklamasını da yaparak her söylediğini yapmıyorum. Ataizi, “Ben de gereksiz harcama yapmam. Evime yürüyerek giderim. Dışarı çıktığımda kolay kolay vasıta kullanmam, metroya binerim. Doğrusu ne mantıklıysa onu yaparım. Ben mesleğimi oldukça seviyorum, azca ya da oldukça para kazanayım fark etmiyor. Oldukça para kazanmak bu mesleği icra etmemde bir sebep değil. Önceliğim işimi muntazam yapmak sonrasında para” ifadelerini kullanmıştı.
“Eski eşiniz Benjamin Harvey ile görüşüyor musunuz?” sorusunu meşhur oyuncu, “Doğal ki görüşüyorum. Benjamin oldukça oldukça iyi bir baba. Leon’la da istediği vakit görüşüyor ve beraber zaman geçiriyorlar. Hatta okullar kapandıktan sonrasında yurt dışına gidecekler. Baba oğul ilişkileri oldukça iyi” şeklinde cevaplamıştı.
48 yaşındaki Hande Ataizi, tüm bunların peşinden önceki gün sevgilisi Dinç Aydoğdu’yla Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşarak dinlence programı yaptıklarını söyleyen Ataizi, “Gelecek hafta tatile çıkıyoruz. Oğlan ABD’da babasıyla düğüne gitti, gelsin vın” diye konuşup, güldürdü.
Başarı göstermiş bir sürem geçirdikleri hatırlatılan oyuncu, “Ekibimiz oldukça güzel olduğundan ilk kez bu şekilde birbirine kenetli bir oyuncu ekibi ekibiyle çalıştık. Tamamımız o anlamda oldukça şanslıyız. O yüzden de asla bitsin istemedik, hep beraber olalım istedik. Çekimler haricinde da bu şekilde güzel dostluklar oldu. Fırsat buldukça çoğumuz bir araya gelip bu şekilde tatillere falan gittik, yoğun ritmde bile” açıklamasını yapmış oldu.
Ekip olarak gittikleri seyahatte Enis Erıkan’ın, tayyare içinde oyuncu arkadaşlarının organik hallerinin çekip toplumsal medyada paylaşması sorulan Ataizi, şu şekilde konuştu:
Tüm notalar var bizim ekipte. Hep bu şekilde birbirini tamamlayan notalar bir araya gelmiş olduğu için… Tamer Levent’inden Devrim Yakut’una, Enis ayrı, ben öbürü ayrı, Feyyaz, Burcu… Cihangir’de girdi aslına bakarsanız, o da bambaşka oldu. Keyifli bir ekip olduk. O da ekrana yansıyor şu demek oluyor ki, her şeyimizle.
Meşhur isme meslektaşı Kerem Bürsin’in, Türk oyuncuları kaprisli bulmuş olduğu açıklamaları sorulduğunda, “Canım, kimi zaman insani koşullara bir şeyleri dile getiren oyuncular da kaprisli addediliyor. Onun için bilemiyorum şimdi” yanıtını verdi. “Sizin başınıza böyle bir durum geldi mi?” sorusunu ise oyuncu, “Onu ayrı bigün konuşalım” şeklinde yanıtladı. Hande Ataizi’ne sevgilisi Dinç Aydoğdu’yla nikah zamanı sorulsa da, yanıt vermeyerek sevgilisine dönerek tebessüm etmekle yetindi.
2012 senesinde dünyaevine giren Amerikalı televizyoncu Benjamin Harvey ile Hande Ataizi, 2014 senesinde oğulları Aslan Leon’u kucaklarına almıştı. Çift, 2018 senesinde boşanmıştı. Güzel oyuncu, uzun süredir kendisinden 20 yaş ufak Dinç Aydoğdu ile aşk yaşıyor.

Son Dakika Haberler