Egemen Korkmaz Trabzonspor’dan ayrıldı – Spor Haberleri

2021-2022 sezonunu şampiyonlukla tamamlayan Trabzonspor’da bugün başlamış olacak yeni sürem hazırlıklarında teknik ekipte fire yaşandı. Bir dönem Trabzonspor’da forma giyen ve şampiyonluk sezonunda Abdullah Avcı’nın ekibinde yer edinen destek alıştırmacı Egemen Korkmaz ekipten ayrıldı.
AVCI KALMAYA İKNA EDEMEDİ
Sezonun bitiminde ayrılması gündeme gelen Korkmaz’ı takımda kalması için ikna etmeye çalışan Abdullah Avcı’nın çabaları da yetersiz kaldı. Aileyle ilgili nedenlerle ayrılık sonucu alan Korkmaz, yeni sürem hazırlıklarının başlangıcı olarak bugün saat 18.00’de yapılacak ilk idmana katılmayacak.
BAKASETAS, KORKMAZ İÇİN VEDA MESAJI PAYLAŞTI Korkmaz’ın ayrılığı üstüne Trabzonsporlu Bakasetas, eski antrenörü için veda mesajı yayımladı. Egemen Korkmaz’a toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla veda eden Anastasios Bakasetas, “Mükemmel şahıs, fantastik karakter. Her şey için teşekkürler” ifadelerini kullandı.
ANTRENÖRLÜK KARİYERİNİN İLK ŞAMPİYONLUĞUNU YAŞADI
Futbolculuk kariyerinde 2007-2008 sezonunda Trabzonspor’a geçirme olan ve 3 sürem bordo-mavili formayı terleten Korkmaz, 2019’da kariyerini noktaladı. İlk antrenörlük tecrübesini Denizlispor’da Mehmet Özdilek’in yardımcısı olarak meydana getiren Korkmaz, sonrasında gene Özdilek’in ekibinde Erzurumspor’da vazife aldı. Abdullah Avcı ile beraber 2020 senesinde Trabzonspor’da göreve başlamış olan Korkmaz, hocalık kariyerinin ilk şampiyonluğunu yaşamış olduğu bordo-mavili takıma bugün itibarıyla veda etti.

Son Dakika Haberler