Aysun Kayacı son hali ile şaşırttı! Aysun Kayacı kimdir, kaç yaşlarında?

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan adlardan kabul edilen Aysun Kayacı gelinlik ile görüntülendi. Kayacı’nın son hali ise oldukça şaşırttı.
AYSUN KAYACI SON HALİ
Oldukca uzun süre sonrasında görüntülenen Aysun Kayacı’nın son hali şu şekilde;

AYSUN KAYACI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, HANGİ DİZİLERDE OYNADI?
Aysun Kayacı 20 Mayıs 1979’da İstanbul’da dünyaya geldi. Manken, oyuncu ve sunucu olan Kayacı kariyerine 1990’ların sonunda manken olarak başladı. İlerleyen dönemlerde Zehirli Çiçek ve Doktorlar benzer biçimde dizilerde ve reklam filmlerinde oynamaya başladı. Buna ek olarak politika ile ilişkili programlarda da sunucu ve konuşmacı olarak yer aldı. 1997 senesinde katılmış olduğu Elite Model Look yarışmasında Sedef Avcı ve Deniz Barut’un peşinden 3. oldu. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonrasında 2000’li yıllarda oyunculuğa da başladı ve Zehirli Çiçek dizisinde rol aldı. 2004 senesinde 12. MGD Altın Objektif Ödülleri’nde “Senenin En İyi Mankeni” ödülünü aldı. 2005 senesinde Çat Kapı, 2006 senesinde Doktorlar, 2007 senesinde Sessiz Gemiler adlı dizilerde rol aldı. Kısık Ateşte 15 Dakika adlı beyaz perde filmimizde de müzisyen görevi oynadı. 2007-2008 yıllarında Pepsi’nin bir reklam filmimizde oynadı.
2009’da Yeditepe Üniversitesi Tarih Kısmı’nü tamamlamış oldu. Dizi oyunculuğuna devam etse de ağırlıklı olarak, NTV’de gösterilen Haydi Gel Bizimle Ol adlı tv programında sunuculuk yapmış oldu. Ek olarak aynı yıllarda Haldun Dormen ile beraber hususi bir kanalda şarkı yarışması sunuculuğu yapmış oldu.

Son Dakika Haberler